ZASADY ODBYWANIA ZAWODOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH
Informujemy, że od dnia 1 lutego 2024 roku komplet dokumentów wraz z formularzem zgłoszeniowym o odbywanie praktyk zawodowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim należy składać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: praktyki@spzozsokolow.pl
Wymagane skany dokumentów:
- formularz zgłoszenia
- porozumienie lub skierowanie z uczelni (oprócz Akademii Nauk Stosowanych Mazovia oraz Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach)
- program praktyk
- orzeczenie lekarza medycyny pracy
- poświadczenie szczepienia p/HBS
- książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi wpisami
- polisę ubezpieczeniową NNW oraz OC na czas odbywania praktyk
- oświadczenie o szkoleniach
- Pobierz DOCX (13 KB) – Informacja ((Masz trudność w odczytaniu pliku DOCX? Skontaktuj się z nami)
- Pobierz DOCX (11 KB) – Formularz zgłoszeniowy-wydrukuj ((Masz trudność w odczytaniu pliku DOCX? Skontaktuj się z nami)
- Pobierz DOCX (12 KB) – Oświadczenie-wydrukuj ((Masz trudność w odczytaniu pliku DOCX? Skontaktuj się z nami)
- Pobierz DOCX (12 KB) – RODO ((Masz trudność w odczytaniu pliku DOCX? Skontaktuj się z nami)
- Pobierz PDF (2 MB) – Zarządzenie i regulamin praktyk studenckich ((Masz trudność w odczytaniu pliku PDF? Skontaktuj się z nami)
-
Student będący obywatelem RP: zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego
-
Student nie będący obywatelem RP: zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie przestępstw określonych w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. z 2023 r. poz. 172 oraz z 2022 r. poz. 2600), lub za odpowiadające tym przestępstwom czyny zabronione określone w przepisach prawa obcego oraz ponadto informację z rejestru karnego państwa obywatelstwa uzyskiwaną do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi.
-
oświadczenie o państwie lub państwach, w których zamieszkiwał w ciągu ostatnich 20 lat, innych niż Rzeczpospolita Polska i państwo obywatelstwa*,
-
oraz jednocześnie z oświadczeniem z lit. b) informację z rejestrów karnych tych państw uzyskiwaną do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi.**
* Zaświadczenie składane jest pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia. Składający oświadczenie jest obowiązany do zawarcia w nim klauzuli następującej treści: „Jestem świadomy odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia”. Klauzula ta zastępuje pouczenie organu o odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia.
**Jeżeli prawo tych państw nie przewiduje wydawania informacji do celów działalności zawodowej lub wolontariackiej związanej z kontaktami z dziećmi, przedkłada się informację z rejestru karnego tego państwa.
W przypadku gdy prawo państwa, z którego ma być przedłożona powyższa informacja nie przewiduje jej sporządzenia lub w danym państwie nie prowadzi się rejestru karnego, składa się oświadczenie o tym fakcie wraz z oświadczeniem, że Przyjmujący zamówienie nie był prawomocnie skazany w tym państwie za czyny zabronione odpowiadające przestępstwom określonym w rozdziale XIX i XXV Kodeksu karnego, w art. 189a i art. 207 Kodeksu karnego oraz w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii oraz nie wydano wobec niego innego orzeczenia, w którym stwierdzono, iż dopuścił się takich czynów zabronionych, oraz że nie ma obowiązku wynikającego z orzeczenia sądu, innego uprawnionego organu lub ustawy stosowania się do zakazu zajmowania wszelkich lub określonych stanowisk, wykonywania wszelkich lub określonych zawodów albo działalności, związanych z wychowaniem, edukacją, wypoczynkiem, leczeniem, świadczeniem porad psychologicznych, rozwojem duchowym, uprawianiem sportu lub realizacją innych zainteresowań przez małoletnich, lub z opieką nad nimi.